دیشب تقریباااا ۳و نیم بود که خوابیدم

دلیلش هم واضح بود .تو کل سرم دعوا مرافعه بود.

بعد از کشیدن ۲ تا نقاشی و خوندن ۵۰ تا ایت الکرسی خوابم برد و البته بعد از یه میزان بالایی از گریه زاری و فحش و ناسزا به عالم و آدم.

.‌‌.

من نمیدونم چه روزی تصمیم گرفتم موسیقی متن بادیگارد رو بذارم واسه زنگ گوشیم.ساعت۹ صبح. ۷ نسل جد و پدر جدم اومد جلو چشمم.دیدم عزیزی از دوران دبیرستانم داره زنگ میزنه.خوابالود و خراب گفتم هاااا؟اسمش ملیکاس .داشتم دهن باز میکردم به بیراه و اینکه واقعا یه دوست دوران دبیرستان که هر ۵ ماه به ۵ ماه میبینیش آدم مناسبی واسه شوخی کردن نیس .گفت دنبال یه نفر میگردن بیاد واسه تیمشون بازی کنه .یه نفر کم دارن.اونم فوروارد قدرتی .گفتم جااااان تو این کرونا من هیییییچ جا نمیام.بعدشم باشگاه که تعطیله.گفت مسابقه واسه بعد ماه رمضونه.گفتم پ چرا الان به من زنگ‌زدی؟گفت میخواستم مطمئن شم میای.حالا من ای اصرار که من .وزن اضافه کردم.میدوئم نفسم میگیره.از اون اصرار که تا اردیبهشت خیلی مونده خودتو بساز.!تو ریباند تو خونت جریان داره و اینا!و البته به همین خاطر زود زنگ زده که حوصله نفس نفس زدن های منو نداره و من نمیدونم حالا که نمیشه حتی تا دانشگاه دویید چطوری نفس کم اوردنا و وزن لامصبو بیارم پایین.نه که خیلی بالا باشه ها.ولی بهم اثر میکنه!

چند وقت یه بار میرم مسابقه هاشونو نگا میکنم.و تک و تنها چنان جیغ و هوار و تشویق که تا چن روز گلوم میگیره.حالا سر همین رفاقته و اینکه تیمشون ناقص شده و ناهیدشون رفته شهرشون و دیگه برنمیگرده انگار .من شدم امیدشون.

خدا جواب گریه زاری رو زود میده!

خیلی زود!

از  ساعت ۹ه دنبال طنابم میگردم.نمیدونم کدوم از این بچه مچه ها ورداشته برده‌‌.

.

دوست دارم جیغ بزززززنم.ولی هنوز رو مود گریه ام!

باورم نمیشه انقدر زود جوابمو داد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علماء الشیعة نیشابور «سرزمین بینالود» فروش ویژه پکیج رادیاتور در شیراز اطلسی های تر Doug گنگ خواب دیده پندار وب خرید و فروش و رهن و اجاره وبلاگی برای پوریا پورسرخ Cris